VAIKYSTĖS MIESTAS
/

GERA AUGTI KARTU!

 

VAIKYSTĖS MIESTAS KAUNAS "ŽALGIRIO" ARENA - jūsų švenčių ištikimas draugas!


GIMTADIENIAI

"Vaikystės miestas" – jūsų šventės draugas ir patarėjas, tad belieka išsirinkti iš to, ką siūlome arba prašyti dar daugiau, jeigu jūsų svajonės KITOKIOS! 

2 val. privati šventė 139 Eur

2 val. "Viskas įskaičiuota" šventė 199 Eur

2 val. šventė arenos renginio metu 99 Eur

Šventės pratęsimas 30 min.  15 Eur

Čia jauku kaip namie ir vietos tiek daug, kad nereikia skaičiuoti svečių!

Čia kepame skaniausius pasaulyje širdelių blynukus ir juos valgome rankytėmis dar karštus su įvairiausiais skanukais, o po to pozuojame fotoobjektyvui!

Čia buriame tortą ir pučiame svajonių žvakutes arba jas degame ant geriausio pasaulyje ledų torto ir džiaugiamės, kad augame kartu su jūsų vaikučiais!

VAIZDUOTĖS MENIU - mūsų fantazijos rinkiniai ant jūsų švenčių stalo!

"Vaikystės mieste" gimtadienio vaišės - tai neatskiriama šventės dalis!

Nepaliesti užkandžiai ar lėkštelėse palikti supjaustyto torto gabalėliai varo mamas į neviltį, todėl mes sakome STOP tokiai NETEISYBEI!

Pas mus visi vaikai valgo, nes valgo FANTAZIJŲ KĄSNIUKUS ir ne kitaip!

Jei berniukas - remontininkas, jam skoniai VIRSTA STEBUKLINGAIS iškastais IŠ ŽEMĖS! 

Jeigu švenčiame pirmąjį gimtadienį-ant stalo karaliauja uogytės su sniegu ar specialiai sukurtas miniatiūrinis tortukas, kurį ragauti smagu tiesiai rankytėmis!

Jeigu jubiliatas gyvena mintyse tik su triušiais ir jų draugais-ant stalo atkeliauti gali pilnas gėrybių TRIUŠIO DARŽAS!

O jeigu mums nepatinka niekas tik MINECRAFT - tada tebūnie tai!

Mums nėra neįgyvendinamų temų! 

ARKLIAI, DINOZAURAI, FĖJOS, SMURFAI, princesės su SAFARI gyvūnais! O gal ? Taip, taip... tai irgi galime įgyvendinti!

Lydekai paliepus-man panorėjus!

SVAJONIŲ TALISMANAI

Kiekviena pas mus šventusi mergaitė žino, kad tik čia jos laukia "aukso dulkių" buteliukas, kuris visus metus, nuo gimtadienio iki gimtadienio pildys jos norus. MAGIŠKA iki pat dangaus!

Įmeškinimo ceremonijos irgi per 10 metų mūsų veiklos tiesiog apipintos legendomis apie stebuklingą meškučių galią.

ĮMEŠKINTI VAIKUČIO ŠIRDELĖS DRAUGĄ, suteikti jam gyvybę ir paslėpti jame linkėjimus galima tik pas mus. Ir patikėkit-vaikučiai auga, o linkėjimai pildosi! 

Šventes pripildyti ypatinga magija - tai nesibaigiantis mūsų noras stebinti, palikti geriausius atsiminimus apie kiekvienus vaikučio metus. Tai mūsų nesibaigiantis noras augti su pasaka. Štai kodėl pas mus apsigyveno ir  specialiai "Vaikystės miestui" siuvamos ar lipdomos kas kartą kitokios auksinių rankų autorių sukurtos žuvytės: minkštos ir stebuklingos arba keramikinės ir magiškos...

Visas stebuklingas ritualas "Žuvelei paliepus, man panorėjus" laukia vaikučių jų švenčių metu, kad akimirkos prisiminimai neblėstų... Todėl šalia netikėtų ritualų bus labai gera ne tik svajoti, mėgautis švenčių grožiu, bet ir vaikyste kvepiančiais skoniais!

UŽSIMERK IR PATIKĖK! čia tikrai pildosi svajonės, dėl kurių ir mums gera!