VAIKYSTĖS MIESTAS
/

GERA AUGTI KARTU!

 

VAIKYSTĖS MIESTAS KAUNAS "ŽALGIRIO" ARENA

Kitokios, svajonėmis ir norų išsipildymu kvepiančios šventės!  


ŠEIMOS ŠVENTĖS

"Vaikystės miestas" – jūsų šventės draugas ir patarėjas, tad belieka išsirinkti iš to, ką siūlome arba prašyti dar daugiau, jeigu jūsų svajonės KITOKIOS!

2 val. privati šventė 129 Eur

2 val. šventė renginio metu 99 E

Šventės pratęsimas 30 min.  15 Eur

Šventės vedėjas žaidimams  29 Eur

Išsiruoškime į klajones ir pasipuošę šerkšnu, ledą atšildykime Ledo šalyje, skriskime ant super herojų sparnų ar išdykaukime su nenuoramomis Pakalikais!

Atraskime kelią, įminkime mįsles, įveikime užduotis, raskime raktą ir atrakinkime slapčiausią gimtadienio kampelį Paslapčių palėpėje

Iškilmingai balta pasaka paverskime jūsų vaikučio Krikštynas su ypatingais šventės linkėjimais, tikėjimais ir burtais…

UŽSIMERK IR PATIKĖK! 

FOTOSESIJOS SU MYLIMAIS DRAUGAIS

Mokyklų fotosesijos, išleistuvės ar kalėdų šventės ar draugų susitikimai "Vaikystės mieste" - tai nesibaigiantys atradimai ir gera nuotaika.

Ačiū, kad atvykstate pas mus ne tik pramogauti, bet netgi teminėms pamokoms, o į objektyvą šypsotis patinka net mokytojoms!

Čia gimsta ir mergaitiškų svajonių fotosesijos. Kartu su nuostabia Ingrida Kazlauskaite šėliojome, prisiminę kaip vaikystėje, atidarius mamos spintą buvo smagu išsimatuoti princesiškus batelius ar pasvajoti tarp žaislų.

KAD SVAJOTI BŪTŲ GERA! 


ŽUVELEI PALIEPUS,        MAN PANORĖJUS

Šventes pripildyti ypatinga magija - tai nesibaigiantis mūsų noras stebinti, palikti geriausius atsiminimus apie kiekvienus vaikučio metus. Tai mūsų nesibaigiantis noras augti su pasaka. Štai kodėl pas mus apsigyveno specialiai "Vaikystės miestui" siuvamos kas kartą kitokios "Ačiū pačiū" meistrų žuvytės: minkštos ir stebuklingos...

Stebuklingos žuvelės jau laukia savo šeimininkų ir nekantrauja keliauti kartu su kiekvienu tikinčiu magija, kad pildyti jų norus ir svajones! 

 Visas stebuklingas ritualas "Žuvelei paliepus, man panorėjus" laukia vaikučių jų švenčių metu, kad akimirkos prisiminimai neblėstų... Todėl šalia netikėtų ritualų bus labai gera ne tik svajoti, mėgautis švenčių grožiu, bet ir vaikyste kvepiančiais skoniais!

Tegul vaikystė būna spalvota, o galva – nuotykių ir fantazijų prikimšta.

 ŠVENČIŲ GROŽIS IR STEBUKLINGA MAGIJA - ČIA VISADA GYVA!