VAIKYSTĖS MIESTAS
/

GERA AUGTI KARTU!

 

VAIKYSTĖS MIESTAS SAULĖS MIESTAS ŠIAULIAI

Kitokios, svajonėmis kvepiančios šventės!  


Gimtadieniai

Tai ypatingos šventės, pilnos linksmų ritualų: dovanų teikimo ir torto užbūrimo ceremonijų,kurios jau daugiau kaip 7-eri metai yra neatsiejami nuo "Vaikystės miesto" tradicijų.  "Su gimimo diena" dainuoti ištempus ausis, iškišus liežuvį ar šokinėjant ant vienos kojos vaikams niekada neatsibosta, o kai  nesigauna, tada visi prapliumpa juokais. Vėliau tortas ir kiti skanumynai: lediniai šaukšteliai, baimės drebučiai ar super herojaus jėgos eliksyras ir smaližiaujame kartu su draugais ir visa šeima!  


 

2 val. atvira šventė su neribotu svečių skaičiumi

P-A-T-K  10.00-21.00 val.  87 € 
P-Š-S ir švenčių dienos  10.00-21.00  99 € 

 

2 val. uždara šventė su neribotu svečių skaičiumi

P-A-T-K  10.00-21.00 val.  112 € 
P-Š-S ir švenčių dienos  10.00-21.00  124 € 


Animatorius, vaikų žaidimams organizuoti 1 val. 29 Eur

Šventės kūrybinė programa su priemonėmis 1 val. 39 Eur

Pratęsimas 30 min. 15 Eur


Mokyklų ir darželių fotosesijos. Išleistuvės. 

2 val. 1-ojo gimtadienio, mokyklų ar darželių fotosesijų ar išleistuvių šventės su išskirtine programa 215 Eur

Krikštynos

Krikštynos - viena svarbiausių švenčių mažylio gyvenime, nuostabi proga pasidalinti dideliu džiaugsmu , todėl norime, kad tai būtų kažkas ypatingo...   

Krikštynos „Vaikystės Mieste“ - tai jauki ir šilta šventė ypatingoje erdvėje drauge su artimaisiais.  Nepamirštamos valandos Jums ir neribotos pramogos jūsų mažyliams.

Visi kartu piešime pasižadėjimų gėlę, kursime linksmą pasaką apie vaikutį, į magišką meškutį sudėsime jūsų svajones ir linkėjimus, o mažylį apdovanosime išskirtinėmis krikštynų fėjų gėrybėmis, apibersime laimės dulkėmis,  dalinsimės krikštynų dienos tikėjimais ir burtais.  

 

2,5 val. krikštynų šventė su išskirtine programa 315 Eur 

Tai: 2,5 val. neribotų pramogų parke ir privati šventė "Rožinėje kepyklėlėje, mielas stalo dekoravimas, jauki krikštynų fotosesija, išradingas šventės scenarijus bei ypatinga  šventės vedėjo programa, krikštynų pasižadėjimų ir linkėjimų kortelių rinkinys, stebuklingas meškutis, žaidimai, pramogos bei šventinis užkandžių rinkinys.  

 

1-asis gimtadienis

 Pirmasis gimtadienis pas mus švenčiamas pagal specialų scenarijų, kurio pagrindinis akcentas - didelis dėmesys vaikučiui ir kūrybingai įrengta speciali jo 1-ojo gimtadienio fotostudija, kurioje laukia netikėtas tortas, jo tyrinėjimai, stebėjimas, ragavimas, viską fiksuojant mūsų fotografui. Akimirkos vertos atskiro albumo.

2 val. 1-ojo gimtadienio šventė visai šeimai  215 Eur