VAIKYSTĖS MIESTAS
/

GERA AUGTI KARTU!

 

MŪSŲ NAUJIENOS, PASIDŽIAUGIMAI AR SPECIALIOS KAINOS! 


Šie 2021 metai mums yra ypatingi, nes tai mūsų dideli jubiliejiniai metai. 10 metų! Tiek skaičiuoja vaikystės miestas!

Tame laike buvo visko, kaip ir kiekvieno augančio vaiko gyvenime. Pirmi žingsniai, suklupimai, džiaugsmai, nauji draugai ir ne draugai.  Vieni pamilo ir myli mus ištikimai, tapo mums artimais draugais, kartu augome su jų vaikais, iki šiandien pamename kiekvieną jums svarbią smulkmeną. Kiti rinkosi ne mus, bet tai irgi normalu, nes esame skirtingi, matome spalvas skirtingai, skonius irgi renkamės ne vienodai. Turėjome galybes pasiekimų ir pergalių, pirmų kartų ir klaidelių, iš kurių mokėmės, kad galėtumėme augti ir pateisinti užsitarnautą kokybės ženklą!

Šiandien mus stabdo priešas - vardu PANDEMIJA! Esame nusiteikę su juo pakovoti, tad drąsiai sakome

"VAIKYSTĖS MIESTE" VISŲ GALIMYBĖS VIENODOS! 

Tad džiaugiamės tuo, kuo galime dalintis su visais ir pradedame gyventi naujų patyrimų ir atradimų ritmu, laikydamasis visų LR vyriausybės nurodymų BE GALIMYBIŲ PASO!


PRAMOGOS. ŠVENTĖS. Kadangi viešose uždarose vietose būti galima ne didesnėmis nei 5 asmenų, dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis, tai:

1.  apsilankymo parke laikas vieno užėjimo į parką metu numatomas kaip 30 min. ir gali būti pratęstas, tik esant laisvam papildomam 30 min tarpui. Įėjimo minimalus mokestis 2 Eur/ žmogui ir papildoma laisva auka pagal kiekvieno galimybes.

2. asmeninėse šventėse gali dalyvauti dvi šeimos ir (ar) dviejų namų ūkių grupės. 2 val. privačios šventės pramogų kaina 139 Eur.

KULTŪRA. Kadangi leidžiamos ekskursijos tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse dalyvaujant iki 25 asmenų, užtikrinant dalyvių išankstinę registraciją, atveriame ypatingą parodą visai šeimai „ANT LEDO“, kuri į „Vaikystės miestą“ atkeliauja iš galerija „Balta“. P. Vanago ir M. Drobiazko sportinis kelias, ledo šou užkulisiai ir istorijos, vertos dokumentinio filmo.

Galimos dvi trukmės:  1 val. 79 Eur, 2 val. su dokumentinio filmo peržiūra 149 eur

ŠVIETIMAS. Vėl atveriame duris:

1. Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus uždarose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 10 vaikų ir užtikrinamas 10 m² paslaugos teikimo plotas vienam vaikui. Užsiėmimo kaina 1 vaikui 8 Eur / 2 akademinės valandos su vandenuko pertraukėle

2. Neformaliojo suaugusiųjų švietimo užsiėmimus uždarose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 10 asmenų, o paslaugos teikimo vienam asmeniui plotas yra ne mažiau kaip 10 m². Paskaita pagal temų kalendorių  10 Eur / 2 akademinės valandos su kavos, arbatos pertraukėle

Planuojami eksperimentiniai renginiai pagal „VAIKYSTĖS MIESTO“ renginių planą (sekite naujienas)

Atsiveria galimybė organizuoti eksperimentinius renginius asmenims, testuojant visus renginio dalyvius, užtikrinant dalyvių registravimą bei kontroliuojant žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimą į renginio vietą.

Visi žiūrovai ir (ar) dalyviai, renginio vietoje, prieš prasidedant renginiui, atlieka COVID–19 tyrimą (SARS–CoV–2 PGR tyrimą ar antigeno testą) ir turi gautą neigiamą atsakymą, COVID–19 tyrimai atliekami renginio organizatorių lėšomis, todėl įskaičiuojami į renginio kainą.

Su meile jums visiems ir kiekvienam asmeniškai

 „Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ Karina 7 metai.

 „Meilė – kai eini pavalgyti ir kažkam duodi bulvyčių fri nenorėdamas, kad jis tau jų duotų atgal.“ Gerda, 6 metai.

Meilė – kai kažkas tau padaro ką nors bloga ir tu esi labai supykęs, bet nešauki, kad nepradėtum verkti. Elzė 5 metai. 

 

 „Meilė – kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis dėvi juos kasdien.“ Nora 7 metai.